ramazan_web

Başkanımızın Ramazan Tebrik Mesajı

By
Başkanımız Mustafa Uğur Fidan ramazan ayı münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı. Tedbirlere uymanın bir görev olduğunu vurgulayan Mustafa Uğur Fidan mesajında şu açıklamalarda bulundu:
Değerli üyelerimiz ve kıymetli hemşerilerim,
Malumunuz üzere mübarek ramazan ayına erişmiş bulunmaktayız. Pandeminin gölgesinde buruk bir sevinçle kavuştuğumuz bu mübarek ayda üyelerimizi ve halkımızı her zamankinden daha çok kurallara uymaya davet ediyorum. Unutmayalım ki çiğnediğimiz her kural aynı zamanda kul hakkıdır. Bu zorlu süreçte cansiparane çalışan sağlık çalışanlarımızın gayretlerini lütfen boşa çıkarmayalım. Hepimizin selameti için tedbirlere azami derecede riayet edelim.
Diliyorum ki manevi iklimine girmekle şeref duyduğumuz Kur’an ayı Ramazan’ın bereketi hepimizin üzerine olsun. Paylaşmanın ve kardeşliğin zirveye ulaştığı bu mübarek ay milletimizin ve tüm inananların kalplerini yeniden ülfet ve muhabbet içerisinde birbirine bağlasın. Başta güzel memleketimiz olmak üzere tüm İslam aleminin ve insanlığın sağlık sıhhat içerisinde Ramazanı idrak ederek bayrama erişmesini ve corona virüsten tüm insanlığın bir an önce kurtulmasını Yüce Mevlamızdan temenni ediyorum.
Mustafa Uğur Fidan
Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili Diğer Haberler