Başkanın Mesajı

Değerli Üyelerimiz,

Web sitemizin yenilenen ara yüzüyle tekrar sizlerle birlikteyiz. Geçmişten bu yana ilçemizdeki pek çok yeniliğe imza atmış olan Odamız, teknolojik yenilikleri takip etme konusunda da ilçemizde öncü kuruluş olma iddiasındadır. Bu nedenle geçtiğimiz yıllarda pek çok yerde var olmayan online hizmetleri üyelerimizin hizmetine sunmuştuk. Ancak TOBB’ un dijital dönüşüm çalışmaları nedeniyle bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bununla birlikte Odamızın faaliyetlerinin kalıcı ve etkin olması için gerekli altyapı sistemlerinin hazırlıklarına devam ediyoruz. Bu anlamda zor bir süreç olan akreditasyon çalışmalarımız, dijital arşiv çalışmalarımız da devam ediyor.

Sizlere çok daha etkin hizmet edecek olan web sayfamız yeni yüzüyle hizmete artık girmiş bulunmakta. Bu sitemizde yurt içinden ve yurt dışından işbirliği teklifleri ve ihale duyurularına, güncel ekonomik verilere, ülke ve pazar araştırmalarına, istatistik verilerine ve daha pek çok rapora erişebileceksiniz. Yine tescil evraklarını ve bunların örneklerini sitemizden temin edebileceksiniz. Etkinlik takvimimizde planladığımız faaliyetleri önceden takip ederken, yurt içi ve yurt dışı fuar duyurularını da sitemizden görebileceksiniz. Online hizmetler bölümümüzde 7/24 e-imzalı şekilde Oda kaydı, Faaliyet Belgesi, İhale Durum Belgesi alabilir aynı zamanda aidat vs. borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aktif bir şekilde takip etmekte olduğumuz  talep formlarıyla, bilgilerinizi güncelleyebilir, duyuru sistemimize kayıt olabilir, eğitim –fuar ve iş gezisi taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Şeffaf yönetim anlayışımız gereği stratejik planımızı ve bu plan gereği gerçekleştireceğimiz faaliyetleri önceden görebilir, bunların gerçekleşmelerini takip edebilirsiniz.

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası olarak sitemizi Odamızın faaliyetleri ve duyurularının yapıldığı bir yer olmakla birlikte İlçemizin tanıtımı da karşılayacak şekilde tasarladık. Buna örnek olarak her zaman ilçemiz için ayırdığımız bölümdeki tanıtım bilgilerine ilave olarak video ve resim bölümlerini de sayfamıza kattık. Bu bölümü zamanla daha da geliştireceğiz. Yine hemşerilerimizin ihtiyaç duyduğu nöbetçi eczane bilgilerini kolay erişim linklerimize ekledik. Burada bazı özelliklerini anlattığımız sitemizin yeni ara yüzünün hayırlı olmasını diliyorum. Hedefimiz sizlere daha güzel ve daha etkin hizmet etmektir.

Hepinize işlerinizde başarılar, bereketli kazançlar diliyor, saygılarımı sunuyorum.