Odamızdan Bolvadin’ in tanıtımı için bir çalışma daha

By

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilçemizin tanıtımı için her fırsatta çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında Bolvadin TSO ve PTT işbirliğiyle ilçemizin değerlerinden Eber Gölü, Tarihi Kırık Minare ve Bolvadin TSO logosunun yer aldığı pullar bastırıldı.

Hazırlanan pulların teslim törenine Başkanımız Mustafa Uğur FİDAN, Başkan Yardımcımız Çağdaş GÖKER, PTT Afyonkarahisar Baş Müdür Yardımcısı Hüseyin KIZILTAŞ , Pazarlama ve Satış Müdürü Ömer TEKİK ve Bolvadin PTT Müdürü Uğur ÜNAL katıldılar. Başkanımız Mustafa Uğur FİDAN ortak çalışma için PTT yetkililerine teşekkür ederek “İlçemizin tanıtımı için her ortamda çalışmalar yapıyoruz. Oda olarak Bolvadin’ de bir ilke daha imza attık.

Kişisel pul çalışmasıyla ilçemizin tarihi ve doğal güzelliklerinden Eber Gölü ve Kırık Minare’ nin güzel görüntülerini göndereceğimiz postalarda kullanarak ilçemizin değerlerinin Türkiye’ ye tanıtılmasına katkıda bulunacağız. Önümüzdeki süreçte Kaymaklı Lokum, Haşhaş, Kırkgöz Köprüsü gibi eserlerin görsellerini de kullanmayı düşünüyoruz” dedi.

İlgili Diğer Haberler