protokol_1

Üyelerimize Heybeli Termalde Büyük İndirim

By

Odamızla Heybeli Termal Tesislerinin işletmeciliğini yapan Bolgiysan A.Ş. arasında bir indirim protokolü imzalandı. Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ ın şahitliğinde Başkanımız Mustafa Uğur Fidan ve Bolgiysan Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Gül’ ün imzaladıkları protokol kapsamında Bolvadin TSO üyeleri Heybeli Termal Tesislerinde bulunan konaklama mekanlarından indirimli olarak faydalanacaklar. 03 Şubat-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacak indirim bu tarihler arasında uygulanacak geçerli fiyat üzerinden %20 oranında gerçekleşecek. Bolgiysan Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Gül protokolle ilgili olarak “Aynı zamanda Meclis Başkanlığını da yapmakta olduğum Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası hem Belediyemizin faaliyetlerine hem de ilçemizle ilgili olarak yapılan faaliyetlere her zaman katkı vermeye gayret ediyor. Marifet iltifata tabidir. Bizde Belediye Başkanımızla yaptığımız istişare sonucunda bu gayretin karşılıksız kalmaması gerektiğine karar verdik. Bu nedenle Bolvadin TSO üyelerinin Heybeli Termal Tesislerinden indirimli olarak yararlandırmaya karar verdik. Böylece Bolvadin TSO üyeleri hem indirimli olarak konaklama yapacaklar hem de orada yaptığımız yeniliklere şahit olacaklar. ” dedi.

Başkanımız Mustafa Uğur Fidan ise “Bu protokol karşılıklı iyi niyet çerçevesinde imzalandı. İnşallah üyelerimiz için bu gibi çalışmalarımız devam edecek. Üyelerimize böyle bir indirim hakkı tanıdıkları için Bolgiysan A.Ş. ye ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bolvadin için yapılan faaliyetlere yaptığımız katkılar üyelerimizden topladığımız aidatlar sayesinde gerçekleşiyor, bu aidatlardan elde edilen gelirlerle hem Odamızda hizmet veriyoruz, hem de yaptığımız etkinliklerle üyelerimize hizmet veriyoruz. Şimdi bu protokolle birlikte üyelerimizin ödedikleri aidatlar kendilerine maddi anlam da da bir katkı sağlamış olacak” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ da protokolün her iki taraf için hayırlı olmasını dileyerek “İlçemizin en güçlü STK’ sı olan Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için güzel bir çalışma oldu, hayırlı olsun” dedi.

Gündeme ait değerlendirmelerin ardından protokol metninin imzalanmasıyla tören sona erdi.

protokol_2
protokol_2

İlgili Diğer Haberler