bayram_tebrigi

Başkanımızdan Kurban Bayramı Mesajı

By
Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uğur Fidan vatandaşlarımızın bayramını tebrik ederek kurallara uymalarını istedi. Fidan mesajında şu ifadelere yer verdi:
Değerli Hemşerilerim,
Nice zamandır bizleri birbirimizden uzak bir şekilde evlerimize kapatan, bayramlaşmamızı engelleyen, sevdiklerimizin ölümüne sebep olan salgının sonuna yaklaşıyoruz. Bizleri sağlık içerisinde bayrama kavuşturan Yüce Mevla’ ya hamdolsun. Bayrama erişemeyen tüm geçmişlerimize rahmet olsun, mekânları cennet olsun.
Aşılanmanın son hızla devam ettiği bu günlerde her yerde ama özellikle kesim yerlerinde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım. Kurban ibadetimizi yerine getirirken şehrimize ve çevremize olan sorumluluklarımızı unutmayalım, çevre temizliğine riayet edelim. İşi ehline yaptıralım. Birbirimizin haklarına uyalım. Bayramın gelmesi nedeniyle gözleri kapıda yardım bekleyen komşu, akraba ve yakınlarımızı en güzel şekilde, incitmeden sevindirmeyi ihmal etmeyelim.
Bu duygularla tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını diliyor, Rabbimizden tüm insanlığı bu salgından kurtarmasını ve her türlü afetten muhafaza etmesini niyaz ediyorum.
Mustafa Uğur Fidan
Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili Diğer Haberler