YÖREX FUARI BAŞLADI

By

Bu yıl onuncu kez kapılarını açan Yörex fuarı 23 Ekim’ de ziyaretçileriyle buluştu. Türkiye’ nin tüm illerinin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı fuar 27 Ekim akşamına kadar devam edecek.

Tobb Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Standımıza Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU bu yıl onuncusu düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarında açmış olduğumuz standımızı ziyaret etti. Usta gazeteci Yavuz DONAT ile birlikte stand ziyaretinde bulunan HİSARCIKLIOĞLU ortak olarak stand açtığımız Dİnar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah BAĞIRKAN’ ın doğum günü nedeniyle kendisini tebrik ederek birlikte pasta kesti. Daha sonra Başkanımız Mustafa Uğur FİDAN tarafından kendisine lokum ikram edildi. Usta gazeteci Yavuz DONAT ise Hacı Mustafa Han Lokumları tarafından lokum malzemeleriyle hazırlanan bayrak motifli tepsiyi beğenerek resim çektirdi. Ziyaret sonrasında HİSARCIKLIOĞLU’ na yöresel ürünlerimizden oluşan bir paket hediye edildi.
Anfaş Antalya Fuar Merkezinde açılan Yörex Fuarı 27 Ekim Pazar akşamına kadar devam edecek.

Hemşerilerimiz Yalnız Bırakmadı

Bu yıl onuncusu düzenlenen Yörex Fuarında yerimizi aldık. 27 Ekim akşamı kapanacak olan fuarda yöresel ürünlerimizle katılım sağlayarak Bolvadin’ in tanıtım çalışmalarına devam ettiğimiz standımızda meclis üyelerimiz ve hemşerilerimiz bizi yalnız bırakmadı. Eski Kaymakamlarımızdan İbrahim ÖZKAN, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut ÇETİN, Bolvadin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim ÇÜRÜK, Başkan Yardımcısı İbrahim SÖNMEZ ve Bekir ÇETİNOĞLU, Saadet Partisi İlçe Başkanı Adem ÇELİKTAŞ, Bolvadin Kadınlar Kulübü Başkanı Esra AKCAN ve Bolvadin Kadınlar Kulübü üyeleri standımızı ziyaret ederek tebriklerini ilettiler. Bu yıl standımızda yer alan Hacı Mustafa Han Lokumları’ nın stand konsepti ziyaretçiler tarafından beğeniyle karşılandı. HOYEK ve YANKI Halk Oyunları Ekiplerinin de fuar boyunca yapacakları gösterilerle ilgi odağı olan standımıza tüm dostlarımızı bekliyoruz.

 

İlgili Diğer Haberler